Будинок пристарілих в Києві або, як інакше називають, пансіонат для людей похилого віку в Києві - гідний спосіб провести старість. Кожна людина похилого віку потребує турботи й своєчасного догляду, що не завжди вдається забезпечити, зважаючи на зайнятість та відсутність часу. Тому, будинки престарілих - це найкращий вихід з даної ситуації. Вони обладнані усім необхідним для надання як медичної, так і психологічної допомоги.

Що може надати будинок для людей похилого віку своїм клієнтам?

Команда професіоналів з догляду за людьми похилого віку та в галузі надання медичних послуг. У будинку для літніх людей ви можете отримати консультацію щодо послуг, і ми вам розповімо, яка вартість входить в комплекс по догляду за літньою людиною.

До наших послуг входять:

·        Допомога в реабілітації після інсульту.

·        Догляд за пацієнтами з обмеженими можливостями пересування.

·        Допомога після інфаркту.

·        Відновлення після переломів.

·        Комплекс послуг по догляду за людьми похилого віку.

·        Догляд за пацієнтами, які страждають на деменцію.

Кожна з програм - це індивідуальний взаємодоповнюючий комплекс по догляду за пенсіонером з наданням соціальної, психологічної та медичної допомоги. Послуги надаються цілодобово, під наглядом лікарів та медсестер з багаторічним стажем, а також решти робочого персоналу.

Наскільки комфортно в будинку для літніх людей?

Незалежно від того, яку програму по догляду ви обрали, кожен клієнт київського геріатричного пансіонату буде мати все необхідне для комфортного проведення часу, починаючи від приємної компанії та свіжого повітря, закінчуючи своєчасним наданням медичних послуг цілодобово.

Для літніх пар в приватному пансіонаті може бути розглянута окрема, індивідуальна кімната.

Будинок літніх людей в Києві - це приємне поєднання передових медичних послуг та побутового комфорту.

Заселення в будинок для людей похилого віку на короткий термін

У будинок престарілих не обов'язкове заселення на місяць. Є ситуації, коли літню людину необхідно «прилаштувати» всього лише на тиждень, і ми це розуміємо. Київський пансіонат може надати послугу заселення на нетривалий термін. Для цього вам необхідно обговорити всі питання з нашим консультантом.

Своєчасне реагування в пансіонаті

Кожен пенсіонер, який потрапляє в наш заклад для літніх людей, отримує цілодобовий догляд зі зворотним зв'язком. Ми дбаємо, щоб усі пацієнти отримували необхідну допомогу як в медичному, так і в побутовому плані, всі 24 години та 7 днів на тиждень.

У будинку для літніх людей в Києві, кожен пенсіонер завжди буде на зв'язку з близькими.

Ми шануємо родинні звязки та надаємо кожному гостю можливість зв'язатися з рідними, а також близькими людьми. Адже далеко не всі мають можливість приділити час для самостійного відвідання рідної людини у пансіонаті для пристарілих, витрачаючи увесь свій вільний час. Відбуватиметься це будь-який у зручний для вас спосіб, із застосуванням програм зворотного зв'язку.

Транспортування до київського геріатричного пансіонату за рахунок установи

Ми надаємо транспорт від будинку престарілих, який доставить вашу рідну людину за вказаною вами адресою, до одного з наших пансіонатів для літніх людей в Києві і області з максимальним комфортом. Послуга особливо стане у пригоді, якщо ви не знаєте Києва або ж людина, яка прямує до геріатичного пансіонату, має обмежені можливості у пересуванні.

Клієнт пансіонату літніх людей в Києві та області може бути впевнений, що потрапить в надійні турботливі руки, які нададуть своєчасну фізичну та моральну допомогу, а також не залишать наодинці з проблемами.