Інфаркт міокарда - поширена причина побоювання серед людей похилого віку. Після перенесення хвороби людині необхідно пройти курс відновлення в особливих умовах із застосуванням медикаментів. Чим швидше людина звернеться за допомогою, тим скоріше можна запобігти небажаним наслідкам.

Догляд за хворим після інфаркту - це курс лікування, який включає в себе:

  •         Перебування пацієнта в стаціонарі.
  •         Прийом ліків, прописаних лікарем.
  •         Підбір дієти.
  •         Курс фізичних навантажень.
  •         Психологічна реабілітація.
  •         Аналіз стану пацієнта.

Догляд після інфаркту передбачає знаходження пацієнта під пильним наглядом лікаря, який вчасно може змінити курс лікування. Лише за таких умов хворий зможе повернутись до нормального стану без будь-яких ускладнень.

Своєчасна допомога з реабілітації після інфаркту в пансіонаті

Пацієнт, що переніс інфаркт, особливо пенсіонер, потребує ретельного догляду та цілого ряду програм відновлення після інфаркту. Це тривалий процес, що займає багато часу, якого фактично й немає у близьких.

В цьому випадку будинок для людей похилого віку стане відмінним рішенням даної проблеми. Особливо для пенсіонерів, що проживають самі. Часто вони протестують проти такої пропозиції, але варто все ж таки наполягти на ній.

Кваліфікація нашого персоналу дає можливість відновитись людині після інфаркту та відновити її життєдіяльність, надаючи медичну й психологічну допомогу протягом 24 годин.

На відміну від перебування на лікарняному ліжку, пацієнт геріатричного пансіонату отримає весь необхідний комфорт та увагу з боку нашого персоналу зі зворотним зв'язком щодо власних потреб. А також приємну компанію з розважальними програмами.

Програма відновлення здоров’я після інфаркту включає, зокрема, професійну консультацію лікаря, який допоможе пенсіонеру позбавиться від звичок, які шкодять здоров'ю пацієнта, та допоможе розробити індивідуальну дієту.

Фізичні навантаження при догляді після інфаркту допомагають заново розвивати функції опорно-рухового апарату організму та доглядати за собою. А головне, на кожному етапі відновлення пацієнт отримує достатню психологічну підтримку, що надважливо під час лікування.

Лише професійний підхід й поетапні дії по догляду за хворими після інфаркту зможуть забезпечити повноцінне відновлення пацієнта, без ускладнення наслідків перенесення інфаркту, та запобігти їх повторній появі.

Співробітники приватного пансіонату для літніх людей завжди стежать за здоров'ям своїх підопічних, використовуючи передове обладнання та надаючи необхідну соціальну допомогу, незалежно від ступені важкості захворювання чи діагнозу. Професійний догляд після інфаркту - не єдина послуга, яку можна отримати в будинку для літніх людей.

 

Про вартість програми догляду після інфаркту та перебування пенсіонера в пансіонаті можна дізнатися у нашого консультанта, скориставшись зворотнім зв'язком або зателефонувавши за вказаним номером. Ми можемо гарантувати, що близька вам людина потрапить в дбайливі руки, які зроблять все можливе для одужання й відновлення пацієнта, а також добродушну компанію відвідувачів.