Пенсіонери з обмеженими можливостями пересування - категорія людей, за якими потрібен цілодобовий своєчасний догляд, як і за лежачими хворими. Далеко не всі можуть забезпечити його близькій людині, зважаючи на обмежений час та зайнятість на роботі. Добре, коли в родині є людина, яка зможе подбати про літнього родича. Однак не всі можуть дозволити собі таку «розкіш».

Догляд за лежачими хворими - тривалий процес, для якого потрібні час, гігієнічні засоби, своєчасне приймання ліків, гігієнічні процедури, аналізи, психологічна допомога і т.д. Якщо забезпечити все це через зайнятість або простий брак часу ви не в змозі, є можливість звернутись до будинку для людей похилого віку - це один з найбільш оптимальних виходів в такій ситуації. Геріатричні пансіонати Києва надають послугу догляду за лежачими хворими і мають в цьому великий досвід.

Переваги звернення до спеціального пансіонату:

1. Ви заощадите свій час і час своїх близьких.

2. Ваш родич буде під цілодобовим наглядом.

3. З фінансового боку ви теж нічого не втрачаєте.

Одна з послуг будинку для престарілих – саме догляд за лежачими хворими. Наші лікарі, медсестри, нянечки та доглядальниці мають досвід в обслуговуванні лежачих хворих й нададуть їм всю необхідну допомогу протягом усього час перебування.

Що отримують пенсіонери з обмеженими можливостями пересування?

·        Комфортні умови проживання.

·        Збалансоване харчування.

·        Своєчасні гігієнічні процедури.

·        Психологічну та медичну допомогу.

·        Приємну атмосферу та компанію.

·        Постійний зв'язок з родичами.

·        Моральну підтримку.

·        Побутовий комфорт.

·        Свіже повітря й допомогу персоналу.

Ми зробимо все необхідне, щоб перебування пенсіонера в київському геріатричному пансіонаті було сприятливим для його здоров'я, як фізичного, так і душевного.

Надання медичної допомоги на місці

Оскільки ми маємо справу з пенсіонерами з різними захворюваннями, то в нашому розпорядженні є все необхідне медичне обладнання для проведення аналізів та надання медичної допомоги, а також реабілітаційна підтримка.

Пенсіонера нікуди не потрібно перевозити: всю необхідну консультацію він отримає від лікаря, який влаштує огляд прямо на місці. Адже догляд за лежачими хворими, складається не тільки з правильного раціону харчування й своєчасного перекидання.

Персонал старанно доглядає кожного пацієнта пансіонату, отже, він завжди отримує зворотний зв'язок щодо його потреб протягом 24 годин, 7 днів на тиждень. Ми робимо все необхідне, щоб кожна людина похилого віку відчула максимальний комфорт від перебування в нашому будинку для престарілих, незалежно від того, якої важкості  стан її здоров'я. Послуга по догляду за лежачим хворими в приватному пансіонаті - це атмосфера теплоти, турботи й гостинності стосовно кожного пенсіонера.

 

Про вартість послуг по догляду за лежачим хворими, ви можете дізнатися на нашому сайті, залишивши заявку зворотного зв'язку й поспілкувавшись з нашим консультантом. Він підбере найбільш зручну програму для відвідувача та проконсультує, які папери для цього необхідно заповнити.