Хвороба Альцгеймера - це важке захворювання, яке вкрай важко лікувати в домашніх умовах. Людині потрібен цілодобовий медичний догляд і своєчасне надання допомоги. І це, навіть на ранніх стадіях, не кажучи вже про утримання під час ускладнень.

Правильний догляд за людьми з Альцгеймером можуть надати тільки професійні лікарі, в той час як домашнє утримання й некоректне лікування можуть призвести до небажаного ускладнення. Сам процес догляду за хворими на Альцгеймера також забирає багато часу і сил, якого дуже часто в умовах сьогодення просто бракує.

Як поводитись із родичем у віці, який страждає на Альцгеймера, та кому довірити професійний догляд за хворими на Альцгеймера людьми?

На даний момент існують приватні пансіонати або, як кажуть, "будинки для літніх людей", які спеціалізуються на утриманні здорових, а також тяжкохворих пенсіонерів. Як правило, у пансіонатів є послуга по догляду за людьми з хворобою Альцгеймера та деменції.

Наш пансіонат, який знаходиться в Києві, готовий надати для підтримки здоров'я кожного гостя установи кваліфіковану допомогу з боку досвідченого персоналу та сучасне медичне обладнання. Для аналізів та лікування не потрібно залишати межі пансіонату: на території завжди працює штатний лікар, медсестри, нянечки та доглядальниці.

Крім того, пансіонат забезпечує комфортні побутові умови для перебування пенсіонерів усіх вікових груп. В будинку для літніх людей також є зворотний зв'язок, за допомогою якого будь-хто з пенсіонерів може цілодобово отримати все необхідне у найкоротший термін.

Що забезпечує пансіонат по догляду за людьми з Альцгеймером в Києві?

 • ·        Досвідчений медичний персонал.
 • ·        Цілодобове піклування та спостереження за станом здоровя гостя.
 • ·        Психологічну допомогу.
 • ·        Необхідні ліки й профілактику захворювання.
 • ·        Комфортні умови розміщення.
 • ·        Збалансоване харчування за розкладом.
 • ·        Консультацію штатного лікаря.
 • ·        Затишні кімнати для тривалого утримання.
 • ·        Дружня атмосфера.
 • ·        Розважальні заходи.
 • ·        Побутовий комфорт.

Хвороба Альцгеймера не піддається лікуванню, проте, прогрес хвороби можна значно сповільнити за допомогою медичних препаратів та психіатричної допомоги. Курс по догляду за людьми з Альцгеймером неможливо повторити вдома, особливо якщо у вас немає медичних навичок.

Варто розуміти, що людей з хворобою Альцгеймера не можна залишати одних і їм потрібен постійний догляд. Особливо це стосується людей, які живуть на самоті і не можуть самі себе обійти. Звернення в пансіонат для догляду за людьми з Альцгеймером кращий вихід з даної ситуації. Ви зможете заощадити свій час, гроші і забезпечите необхідну турботу близькій людині.

Про те, як доправити пенсіонера з хворобою Альцгеймера до пансіонату, ви можете дізнатися у нашого консультанта, залишивши заявку через форму зворотного зв'язку або зателефонувавши самостійно. Вам розкажуть, що входить в курс догляду за людьми з альцгеймером й деменцією, розкажуть поетапні дії та ознайомлять з вартістю послуг.

З пансіонатом для людей з Альцгеймером ви отримаєте більше користі, ніж витрат, а близька людина отримає гідний догляд у дружній атмосфері, на який вона заслуговує.