Зачекайте..

Пансіонат для літніх
«Нове Життя»

дозвілля • харчування • догляд • проживання • лікування • реабілітація

Пансіонати під нашим керівництвом

Будинок пристарілих в Києві

Будинок пристарілих в Києві або як інакше називають, пансіонат для людей похилого віку в Києві, гідний спосіб провести старість. Кожна людина похилого віку має потребу в турботі і своєчасному догляді, що не завжди вдається надати зважаючи на зайнятість і відсутність часу. По-цьому будинку престарілих в Києві - це найкращий вихід з даної ситуації, він облаштований всім необхідним для надання як медичної та психологічної допомоги.

Дізнайтеся більше
дом престарелых киев

Будинок пристарілих в Броварах

Нове відділення Пансіонату «Нове Життя» знаходиться в селищі міського типу Гоголів, Броварський район, Київської області. Тихе і затишне місце. У той же час не позбавлене міських зручностей. Зручна транспортна розв'язка дозволяє без пробок дістатися до будинку в будь-який час доби.

дізнатися більше

Зручності з Ліфтом

Повна реконструкція будівлі з урахуванням потреб людей похилого віку! Поручні, пандуси, спеціалізовані ліжка. Коляски, ходунки, костили, крісла туалети входять у вартість.

Турбота

Догляд 24/7, Огляд лікаря 2 рази на тиждень, 5 разове харчування та багато іншого.

Будинок пристарілих в Бобриці

Нове відділення Пансіонату «Нове Життя» не має аналогів в Україні! Це чудо перебувати в заповідній зоні Київської області в 15 кілометрах від межі міста. Бобриця - це місце відпочинку місцевого населення та людей які хочуть приємно провести час - не далеко від міста і зі смаком

дізнатися більше

П'ятиразове харчування

Ми детально складаємо меню постояльців, беручи їх стан здоров'я: дієту або несприйнятливість до окремим продуктів.

Свіже повітря

Поруч знаходиться озеро, і місце для прогулянок по берегу, з рідними і друзями.

Наш персонал

Команда професіоналів з догляду за людьми похилого віку та в галузі надання медичних послуг. У будинку для літніх людей "Нове Життя", ви можете отримати консультацію з послуг і ми вам розповімо яка вартість входить в комплекс по догляду за літньою людиною. дізнатися про персонал
частный дом престарелых киев дом престарелых Дом престарелых в киеве сиделка Дом престарелых в киеве сиделка Дом престарелых в киеве сиделка Дом престарелых в киеве сиделка

Що може надати пансіонат для людей похилого віку "Нове Життя" своїм клієнтам?
У наші послуги входять

докладніше про послуги

Кожна з програм, це індивідуальний взаємодоповнюючий комплекс, по догляду за пенсіонером, з наданням соціальної, психологічної та медичної допомоги. Послуги надаються цілодобово, під наглядом лікарів і медсестер з великим стажем, а також решти робочого персоналу.

Новини

Будинки для людей похилого віку «Нове життя» - відмінний вибір для перебування ваших літніх родичів

Пансіонат для літніх «Нове Життя» розуміє, що старіння - це неминучий для всіх нас процес. На старості років людина вимагає особливої до себе уваги і відношення, в тому числі від близьких людей і кваліфікованого відповідним чином профільного медичного персоналу. Не завжди при цьому є можливість у працюючих людей забезпечити нормальний догляд і утримання старої людини, особливо при наявності захворювань різного роду.

Наш Будинок пристарілих - місце, де кожна літня людина знайде спокій і щастя, а також можливість безтурботно зустріти старість, не обтяжуючи при цьому своїх близьких. Турбота про своїх близьких - це невід'ємна частина життя кожної нормальної людини, але при цьому також і величезна відповідальність, впоратися з якою при сучасному ритмі життя часто дуже складно. Причин тут може бути багато - нестача кваліфікації або необхідних для догляду знань, неможливість придбати специфічне обладнання або медикаменти власними силами, дефіцит часу, велика частина якого йде на роботу.

У таких ситуаціях саме перебування літньої людини в будинку для літніх людей стане оптимальним рішенням і єдиною можливістю для того, щоб забезпечити гідне життя вашому родичу.

Наш будинок престарілих - що він із себе представляє

Наші приватні будинки для людей похилого віку розташовуються в Голосіївському районі міста Києва та міста Бровари в екологічно чистих місцях. Навколо основної будівлі обов'язково є невеликий парк, в якому так зручно і добре гуляти літнім людям, розмовляючи один з одним про насущне. Під час прогулянки підопічні нашого пансіонату для літніх можуть посидіти на лавочках в спеціально відведених для цього місцях, ізольованих від шуму. Саме так у літніх людей складається нове коло спілкування за інтересами, що вкрай важливо в такому віці.

Будинок пристарілих «Нове життя» цілком складається з професіоналів своєї справи, які мають належну кваліфікацію в області догляду за людьми похилого віку, як за відносно здоровими, так і за тими, у кого є різні захворювання. Постояльці нашого будинку престарілих постійно оточені належною турботою і добротою, так як в колективі підібралися тільки чуйні і емпатічним люди. Вони завжди готові не тільки забезпечити повноцінний догляд, а й вислухати літньої людини, допомогти йому радою або просто поговорити - такі моменти дуже важливі для людей, що знаходяться в приватному будинку для літніх людей, звичне коло яких поступово порушується з часом.

Медичне спостереження, засноване на постійному контролі і обліку всіх хронічних або набутих захворюваннях проводиться в пансіонаті для літніх людей цілодобово. Для цього в пансіонаті для літніх «Нове життя» є все необхідне обладнання і кваліфікований персонал.

Переваги приватного будинку престарілих перед конкурентами або домашнім перебуванням

Розповімо лише про основні:
  • Оптимальне для літніх людей соціальне середовище. Дуже багато людей похилого віку сильно переживають через порушення соціальних зв'язків в своєму віці. Наш приватний будинок престарілих є своєрідною «соціальною мережею» для літніх людей, які тут можуть спілкуватися і шукати тих, хто близький за духом та інтересами.
  • Допомога у вирішенні завдань повсякденного характеру. Персонал нашого будинку престарілих допоможе не тільки у вирішенні складних завдань по догляду і медичної допомоги - підтримаємо постояльців у всіх аспектах їхнього життя.
  • Відсутність необхідності в клопотах по господарству. Незважаючи на старий вік, часто залишаються потреби в збиранні, готуванні їжі, прасування і прання, виконувати які стає все важче. При перебуванні в стінах будинку для людей похилого віку немає потреби все це робити.
  • Кваліфікований догляд в медичному плані. У приватному будинку для літніх соціальне середовище для перебування повністю пристосоване під проживання на постійній основі літніх людей, в тому числі і з обмеженими можливостями. Максимально відгородимо від можливих проблем зі здоров'ям.
  • Полегшення життя самої літньої людини і членів його сім'ї. Далеко не завжди є можливість своїми силами забезпечити потрібний рівень догляду і турботи за літнім родичем, якого в приватному будинку для літніх людей в оточенні друзів і при комфортному проживанні буде просто краще.

Не позбавляйте свого літнього родича нормального життя - допоможіть йому, влаштувавши в наш будинок для людей похилого віку «Нове життя».