З віком процес відновлення після перелому стає справою більш проблематичною та такою, що потребує багато часу. Вся справа у остеопорозі. Навіть за умови несильних ударів й легких травм шанс отримати перелом різного ступеню важкості залишається високим. Крім самого перелому, у людини може початися загострення, запалення та інші небажані наслідки.

У таких випадках людині необхідний своєчасний догляд після перелому й постільний режим. Якщо постільний режим можна забезпечити практично скрізь, то професійний догляд за людиною з травмою кісток може надати далеко не кожен, адже літнім людям потрібен особливий нагляд.

Особливо небезпечними для пенсіонерів можуть бути переломи:

 •         Хребта (Хребців).
 •         Плечевої кістки.
 •         Зап'ясть.
 •         Шийки стегнової кістки.

Це види переломів, які особливо важко переносяться літніми людьми. Вони потребують особливого догляду після перелому: зі спеціальною програмою та комплексом процедур. Якщо кваліфікована допомога після перелому не буде надана вчасно, з'являються ускладнення, і, як наслідок, інвалідність. В гіршому випадку переломи можуть спровокувати захворювання із летальним фіналом.

Догляд після перелому для пенсіонера - цілий комплекс заходів, що вимагає багато часу та нагляду з боку фахівців, які зможе забезпечити будинок для людей похилого віку. У нас є комфортні умови для реабілітації, а також персонал, який складається з професіоналів своєї справи.

Ми можемо надати пацієнтові:

 •         Кваліфікований медичний огляд.
 •         Індивідуальний комплекс процедур.
 •         Комфортні умови для лежачих.
 •         Збалансоване харчування та підбір дієти.
 •         Психологічну підтримку.
 •         Приємні співрозмовники.
 •         Привітну атмосферу.

Оскільки людина весь час знаходиться в ліжку, протягом всього дня їй буде наданий зворотній зв'язок для вирішення як побутових, так і медичних проблем.  Ми також уважно стежимо за тим, щоб у пацієнта не було пролежнів й, за необхідності, регулярно змінюємо його положення. Крім того, молодший медичний персонал пансіонату проводить ряд процедур для полегшення перебування в лежачому положенні під час догляду після перелому.

Завдяки сучасному обладнанню геріатричного пансіонату медичний огляд може бути проведений на місці, без виїзду за територію будинку пенсіонерів та із своєчасним аналізом перелому й протікання зрощення кісток.

Важливо, що кожному гостю, незалежно від діагнозу й ступеню важкості захворювання, буде надана професійна психологічна консультація для полегшення перебування в установі та швидкої соціальної адаптації.

Атмосфера турботи й кваліфікована медична допомога сприятиме швидкому одужанню кожного пацієнта будинку для літніх людей й зміцнить загальний стан організму. Час перебування у нашому пансіонаті залишить тільки хороші враження та спогади для кожного гостя. Завдяки турботі персоналу навіть догляд після складного перелому буде менш болісним та дискомфортним.

Про вартість комплексу процедур й перебування пацієнта в нашому закладі ви можете дізнатись у нашого консультанта, обравши «Зворотній зв'язок». Вам нададуть всю необхідну інформацію про процедуру догляду після перелому та пакет послуг, що входить в програму. Ми завжди раді взяти на піклування рідну вам людину, з свого боку забезпечивши їй комфорт, медичну та духовну допомогу.