Геморагічний інсульт - одна з важких хвороб, особливо для людини пенсійного віку. Якщо вчасно не обрати установу для реабілітації після інсульту, він може стати великою проблемою для пацієнта.

Реабілітація після геморагічного або ішемічного інсульту - дуже кропіткий процес. В цьому випадку обережним потрібно бути не лише пацієнтові, а також лікарю, що лікує, адже неправильне лікування може призвести до ускладнень. Водночас, в процесі реабілітації після інсульту потрібен постійний догляд за хворим, в будь-який час доби, та своєчасне надання допомоги.

В першу чергу від вас залежить, в якій установі буде надано медичну допомогу та утримання пацієнта. Від цього вибору залежить те, як буде протікати фізична реабілітація після інсульту, терміни відновлення після інсульту і скільки сил на це буде витрачено. Саме тому, будинок престарілих (геріатричний центр) відмінно підходить для реабілітації вашої близької людини, якій буде надавано необхідну допомогу усі 24 години, 7 днів на тиждень.

Пансіонат для літніх людей має команду кваліфікованих лікарів для лікування та реабілітації пацієнтів з різним ступенем важкості захворювання. У нашому розпорядженні - поетапна програма з реабілітації після інсульту. Індивідуальний підхід й спеціальна реабілітаційна програма допоможуть людині після інсульту швидко відновитися й повернутись до нормального самопочуття.

Ви можете не турбуватись про здоров'я своїх близьких. Вони потраплять до пансіонату з передовим медичним обладнанням, в надійні руки професіоналів з багажем необхідних знань в області профілактики та лікування інсульту. Крім того, фахівці нашого реабілітаційного центру для хворих з інсультом зможуть надати медичну допомогу у профілактиці та лікуванні інших захворювань.

Ми гарантуємо кожному пацієнту:

  • ·        Своєчасну медичну та психологічну допомогу.
  • ·        Краще медичне обладнання.
  • ·        Кваліфікований персонал.
  • ·        Щоденний догляд.
  • ·        Збалансоване харчування.
  • ·        Комфортні умови.
  • ·        Приємну компанію.
  • ·        Свіже повітря.

Ваша близька людина буде мати все необхідне для якнайшвидшого одужання, без почуття дискомфорту під час перебування в будинку для людей похилого віку. Вона також зможе знайти приємну компанію співрозмовників після реабілітації та чудово проведе свій час в нашому пансіонаті. Адже перше, що необхідно для якнайшвидшого одужання - це гарний настрій.

Що необхідно для реабілітації після інсульту в пансіонаті

Єдине, що від вас потрібно, це заповнення всіх необхідних документів та оплата наших послуг. Транспортування і поселення вашого родича ми беремо на себе. Попередньо ознайомитись з переліком послуг, які входять до програми з реабілітації після інсульту, ви можете за допомогою нашого консультанта. Консультант будинку престарілих в Києві докладно ознайомить вас з роботою установи і послугами, що будуть входити до обраної вами програми. Крім того, він ознайомить вас із розцінками та адресами заселення пенсіонера, підбираючи найкращий для вас варіант.

Чим раніше ви зробите правильний вибір, тим швидше ваш родич отримає своєчасну допомогу у кращих фахівців Києва й повернеться до нормального життя після інсульту.