Деменція – це підступне психічне захворювання, яке проявляється поступово, впливаючи на повсякденну життєдіяльність людини. Це широкий спектр неврологічних захворювань (розладів), які ведуть до втрати орієнтації в просторі та втрати соціальних навичок.

Як розпізнати деменцію?

Симптоми деменції можуть бути різними або ж включати відразу всі характерні ознаки.

·        Втрата орієнтації в просторі й слабка пам'ять. Часто плутає імена рідних людей, може заблукати в знайомому місці, без видимих ​​на те причин або просто забуває очевидні речі.

·        Занепокоєння без видимої на те причини й бажання постійно знаходиться в русі. Саме такі люди часто губляться на вулиці та не можуть знайти шлях назад додому.

·        Людина плутається в словах, забуваючи і повторюючи їх знову і знову. З такою людиною рідним та близьким важко знайти спільну мову через психологічний тиск.

Ви можете не відразу помітити, що близька людина має ознаки деменції, зважаючи на поступові прояви, починаючи з ледь помітних симптомів. Хвороба деменція призводить до втрати всіх соціальних навичок, набутих протягом життя. Курс по догляду за людьми з деменцією може допомогти в даному випадку.

На жаль, вікова деменція не піддається лікуванню. Однак, завдяки своєчасному догляду за людьми з деменцією і прийому лікарських препаратів, її згубну дію можна уповільнити та повернути деякі соціальні навички.

Турбота та догляд за людьми з деменцією

В домашніх умовах догляд за хворими з деменцією - більш трудомісткий процес, що вимагає максимальної уваги з боку родичів. Не кажучи вже про дорогоцінний час та спільні походи до поліклініки.

Догляд за людьми з деменцією в пансіонаті або приватних медичних установах - це практичний спосіб, яким користуються багато людей, які дбають про своїх рідних.

Перебування в приватному пансіонаті для хворих з деменцією має свої переваги:

  • ·        Регулярний нагляд за пацієнтом.
  • ·        Своєчасне надання медичних послуг.
  • ·        Допомога з боку психолога та спілкування з персоналом.
  • ·        Збалансоване харчування.
  • ·        Приємне оточення.
  • ·        Проведення гігієнічних процедур.
  • ·        Проведення розважальних заходів для всіх гостей пансіонату.
  • ·        Свіже повітря й щоденні прогулянки територією установи.

Догляд за літніми людьми з деменцією в будинку для пристарілих стане приємним проведенням часу для рідної вам людини. Наш персонал складається з фахівців різних галузей, які мають багаторічний досвід, підкріплений практикою догляду за пенсіонерами.

Цілодобовий догляд за людьми похилого віку

Ми дбаємо про те, щоб кожен відвідувач нашого закладу відчував себе комфортно, тому забезпечуємо цілодобовий догляд за пацієнтами зі зворотним зв'язком. Всі 24 години та 7 днів на тиждень ваші рідні люди перебуватимуть в дбайливих руках.

Сучасне медичне обладнання

На території будинку для людей похилого віку є все необхідне медичне обладнання для надання допомоги та проведення аналізу стану пацієнта. Надалі йому призначається курс лікування за протоколом, прийнятим по догляду за людьми з деменцією.

Наші лікарі й медсестри забезпечать одужання кожного гостя та подбають про його психологічний стан.

Як записатися до нашого пансіонату?

Потрапити до пансіонату може будь-хто. Для цього необхідно ознайомить з усіма послугами, які надаються закладом. Вам достатньо лише звернутися до нашого консультанта за допомогою функції зворотнього зв'язку та заповнити всі необхідні документи.

Транспортуванням гостя та його розміщенням ми займаємося самостійно. Для підтримки зв'язку з рідними людьми ми пропонуємо програми відео- та голосового зв'язку. Таким чином, якщо у вас не буде часу відвідати родича, ви все одно будете поруч.